Ana Sayfa / Hakkımızda

Neşe Canlı Beauty Spa Hakkında

Neşe Canlı Beauty Spa 1995 yılında Neşe Canlı tarafından kuruldu. Merkezimiz, Neşe Hanım öncülüğünde alışılmışın dışına çıkarak, bayanların temel bakımlarını kuaför çatısı altından ayırıp daha hijyen bir ortamda toplayarak yepyeni bir oluşum başlattı.

Hizmet verdiğimiz ilk günden bugüne kadar hijyeni, güleryüzü ve müşteri memnuniyetini ilke edinip sektörde tartışmasız liderliğimizi her geçen gün daha da sağlamlaştırdık. Fakat ekip olarak zirvede kalmanın oraya çıkmaktan çok daha zor olduğunun farkındaydık. Bundan dolayı da her zaman ilk günkü heyecanımızla ve enerjimizle hizmet verdik ve vermeye devam edeceğiz.

Ayrıca siz değerli müşterilerimizin mutluluğu için sektördeki tüm yenilikleri çok yakından takip ettik, etmeye de devam ediyoruz.

250 m2 olan salonumuz müşterilerimizin her türlü konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Güzellik yolculuğunuzda bu keyfi yaşamanız için kendinizi 17 kişilik uzman ve güvenilir kadromuza teslim etmeniz yeterli olacaktır. Merkezimizdeki hizmetlerin uygulanması aşamasında ise dünyanın önde gelen marka ürünleri kullanılmaktadır.

Bu başarıda büyük emeği olan değerli ekibimize siz müşterilerimizin huzurunda bir kez daha teşekkür etmeyi borç biliyoruz. Ayrıca bizlere 20 yıldır destek veren ve bundan sonra da vermeye devam edecek olan siz müşterilerimize teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Bizim misyonumuz zirvede olan Neşe Canlı Beauty Spa'yı hep zirvede tutmaktır.

Vizyonumuz ise durmamak ve hep daha iyi olabilmek için çalışmaktır.

Saygılarımla, Neşe Canlı.

neşe canlı hakkında

Adres

İnönü Cd. No:61
Yunus Apt. Erenköy Kozyatağı
İstanbul

Telefon

(0216) 467 30 30
(0216) 355 04 93

© Copyright 1995 - 2019 Neşe Canlı. Her Hakkı Saklıdır.